Новини

Відбувся восьмий сніданок для підприємців. Сталий бізнес, що змінює країну. Досвід Ozero Space

25 вересня

інші новини

23 вересня у Харкові відбувся восьмий сніданок для підприємців у рамках проєкту Svidomo Made.

Сталий бізнес, що змінює країну. Про досвід Ozero Space розповіла на харківському бізнес-сніданку Олеся Вершигора, директорка напрямку sustainability консалтингу в компанії Ozero Space, еко-інфлюенсер.

На заході присутні також дізнались, що який вплив може здійснювати сталий бізнес на країну та суспільство, чим відрізняється сталий бізнес від не сталого та чи впливають сталі зміни у бізнесі на прибуток.

 

 

Давні знайомі та члени спільноти Svidomo Made бренд Greenforyou долучились до сніданку для підприємців та поділились своїм сталим кейсом ведення бізнесу. До речі, бренд відвідали експерти Svidomo Made в рамках сертифікації малих та середніх підприємств. 

Власниця бренду сумок із тканини, що схожа на папір Zori Hygge Bag, Ганна Зорі також відвідала захід, та розповіла, як налагоджує сталі процеси в своєму виробництві. Дівчата з Zori Hygge Bag та Greenforyou навіть почали домовлятись про партнерство, тож далі буде.

Нагадаємо, що сніданки для свідомих українських підприємців проводяться в рамках проєкту Svidomo made. Проєкт Svidomo made, що реалізується Made in Ukraine за підтримки Агентства ООН з питань міграції, має на меті зробити відповідальне виробництво та споживання в Україні трендом.

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку