Новини

Онлайн-конференція проєкту «Відповідально зроблено в Україні (Svidomo Made)»

15 жовтня

інші новини

20 жовтня 2021 відбудеться онлайн-конференція проєкту «Відповідально зроблено в Україні (Svidomo Made)» – масштабний захід, на якому будуть представлені досягнення проєкту, а також обговорені виклики впровадження принципів корпоративної сталості серед підприємств малого та середнього бізнесу в Україні.

«Відповідально зроблено в Україні (Svidomo Made)» ‒ це проєкт Громадської спілки «Made in Ukraine» в партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (MOM) в Україні, спрямований на популяризацію відповідального виробництва і споживання.

Проєкт об’єднує спільноту українських виробників та споживачів, що дотримуються принципів сталого підприємництва за 6 напрямками:
● повага до прав людини;
● гідна оплата праці;
● безпечні умови робочого місця;
● відмова від дитячої та примусової праці;
● захист та збереження довкілля;
● прозорість ланцюгів постачання.

20 жовтня 2021 відбудеться онлайн-конференція проєкту – масштабний захід, на якому будуть представлені досягнення проєкту, а також обговорені виклики впровадження принципів корпоративної сталості серед підприємств малого та середнього бізнесу в Україні. На заході будуть представлені кейси відповідальних українських малих та середніх підприємств та відбудеться нагородження тих з них, які отримали знак якості Svidomo Made.

Наявність знаку якості Svidomo Made на товарах для споживачів буде гарантією того, що компанія відповідально ставиться до навколишнього середовища та своїх працівників, а для виробників – знаком приналежності до нового тренду сталого виробництва та споживання (sustainable production and consumption), та гарантією, що їхній бренд асоціюватиметься із
чесною працею, надійністю та відкритістю. 

Також на конференції буде представлено Стандарт із корпоративної сталості для малих та середніх підприємств Svidomo Made. Близько 3-х місяців експерти проєкту працювали над розробкою стандарту, в якому відображені як найкращі світові практики, так і вимоги українського законодавства і які адаптовані саме для малого та середнього бізнесу.
Конференція Svidomo Made представить досвід 15-ти українських компаній, які першими добровільно прийняли експертів проєкту та отримали рекомендації щодо покращення своїх практик. Ви дізнаєтесь, як змінилась культура споживання в Україні та куди нас приведе тренд «на сталість». А ще отримаєте покрокову інструкцію, як перевести своє «хочу» у своє «можу» в контексті бізнесу. Також на Конференції будуть представлені результати соціального дослідження, покликаного продемонструвати, чи існує попит на відповідальне виробництво серед українських споживачів, від чого він залежить та що мотивує підприємців бути свідомими.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Фонду міжнародного розвитку МОМ (IDF) та Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID).

Дата: 20 жовтня 10.00-18.10.
Формат: пряма інтернет-трансляції на Youtube-каналі Made in Ukraine.
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

*Захід буде відбуватись згідно із дотримання рекомендацій Уряду України та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) щодо пом'якшення наслідків COVID-19.

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку