Новини

Svidomo Made: розширення ком‘юніті та включення більше бізнесів у сталий розвиток

04 вересня

інші новини

Відбулась неформальна зустріч українських компаній з ідейнною натхненицею проєкту Юлією Савостіною, партнерами проєкту - Міжнародною організацією з міграції (MOM) та екпертами Юлією Маклюк і Андрієм Слабінським.

У рамках проєкту українські бізнеси мають можливість пройти сертифікацію та отримати знак якості Svidomo Made. Це означатиме, що компанія відповідально ставиться до навколишнього середовища та своїх працівників. Також знак сертифікації є знаком приналежності до нового тренду сталого виробництва та споживання (sustainable production and consumption). Окрім цього, всі компанії, які добровільно прийняли візит експертів проєкту, безкоштовно отримують консультації щодо того, як покращити свої практики.На зустрічі експерти обговорили розширення ком‘юніті та включення більше бізнесів у сталий розвиток, розглянули комплексність та універсальність стандарту для стійких бізнесів, дискутували щодо покращення інструментів, мотивації, розвитку та перспективи на шляху до sustainable організації роботи українських компаній.
Серед учасників зустрічі були компанії, які вже долучились до спільноти Svidomo Made та прийняли візит експертів. Вони поділилися своїми враженнями та здобутками за цей час.

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку