Новини

Cемінар-тренінг для експертів з дотримання стандартів корпоративної відповідальності Svidomo Made

12 липня

інші новини

В рамках проєкту «Відповідально зроблено в Україні» відбувся семінар-тренінг для експертів з дотримання стандартів корпоративної відповідальності Svidomo Made.

Учасниками тренінгу стали: Клавдія Шевелюк, Ксенія  Метка, Аліна Максименко, Олеся Вершигора, Анна Понікарчук, Юлія Пашковська, Оксана Луценко, Інна Дацюк, Олексій Вайсман, Ірина  Черниш. Відкрила конференцію ідейна натхненниця проєкту Svidomo Made — Юлія Савостіна. Вона привітала усіх присутніх із початком нового визначного етапу в проєкті. Експерти Юлія Маклюк та Андрій Слабінський презентували результати 3-х місячної роботи.

На семінарі було проаналізовано найкращі світові практики законодавства для малого і середнього бізнесу, передові світові практики у сфері етичного працевлаштування, захисту прав людини та забезпечення прозорості ланцюгів постачання, гендерної рівності, захисту та збереження довкілля. На основі цього експерти надали свої рекомендації щодо адаптації стандартів до контексту проєкту Svidomo Made.

Ключовим документом став  «Добровільний стандарт для малого та середнього бізнесу зі сталого підприємництва».

Протягом трьох наступних місяців відбудуться добровільні візити до 15-ти українських компаній. Згідно методології та алгоритму оцінки підприємств на відповідність стандартам корпоративної сталості Svidomo Made, бізнеси, які добровільно погоджуються на візити експертів та стають частиною свідомої спільноти, отримують консультації щодо того, як покращити свої практики. А найкращі, ті які дотримуються всіх 6-ти принципів корпоративної сталості, будуть відзначені знаком якості Svidomo Made. Для споживачів це буде гарантією того, що компанія відповідально ставиться до навколишнього середовища та своїх працівників, а для виробників – знаком приналежності до нового тренду сталого виробництва та споживання (sustainable production and consumption) та гарантією, що їх бренд асоціюватиметься із чесною працею, надійністю та відкритістю.

Експерти:

Юлія Маклюк — незалежна консультантка з екологічного менеджменту; магістр наук «Екологія та охорона навколишнього середовища», НаУКМА; Master of Arts «Participation, Power and Social Change», University of Sussex, UK; 
Сертифікат внутрішньої аудиторки за ISO14401 «Системи екологічного менеджменту», Bureau Veritas;
Сертифікат «Управління неприбутковими організаціями», УКУ;
Власниця бренду «Here and Now: sustainable studio ceramics».

Андрій Слабінський — колишній директор Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (SMEDO).

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку