Новини

Відбувся третій сніданок для підприємців. Як легко вбивати те, що дуже любиш у своєму бізнесі?

25 березня

інші новини

19 березня відбувся третій сніданок для підприємців у рамках проєкту Svidomo Made.

Як легко вбивати те, що дуже любиш у своєму бізнесі? Чому це легше робити із бізнес-партнером? Як зрозуміти, чи в правильному напрямку рухається бізнес? Чому варто тестувати гіпотези та навчатися? Тарас Тимчук, співвласник ТОВ «Світ Громад», фасилітатор, експериментатор, практикуючий антрополог розповів про це на третьому бізнес-сніданку.

  

На заході гості дізналися про дизайн процесів, автоматизацію та акселерацію в малому бізнесі; почули історію про чотири вбивства, які дали розвиток новим напрямкам, продуктам, процесам у компанії Світ Громад; надихнулися бізнес-шляхом Тараса та цікавими кейсами.

Подивитися запис лекції з Тарасом Тимчуком можна в IGTV на офіційній сторінці Svidomo Made.

Переймати та ділитися досвідом – одна з найкращих складових сніданків для свідомих підприємців. Кожен може поглянути та переосмислити будь-які процеси та технології крізь призму власного бізнесу, впроваджувати стійкі рішення та покращувати власне бізнес-середовище із перевагами сталого розвитку.

Нагадаємо, що сніданки для свідомих українських підприємців проводяться в рамках проєкту Svidomo made. Проєкт Svidomo made, що реалізується Made in Ukraine за підтримки Агентства ООН з питань міграції, має на меті зробити відповідальне виробництво та споживання в Україні трендом.

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку