Новини

Відбувся перший сніданок для підприємців. «Екологічна свідомість» для бізнесу — це?

25 лютого

інші новини

24 лютого відбувся перший сніданок для свідомих підприємців у рамках проєкту Svidomo Made.

Тема першого сніданку: «Екологічна свідомість» для бізнесу — це?» Спікером заходу стала Анастасія Мартиненко, голова ГО Zero Waste Society та Zero Waste Alliance Ukraine, екоконсультантка бізнесу, еколекторка.

 

 

На сніданку гості обговорили сучасні тенденції та пастки для екологічно свідомого бізнесу; дізналися, що можуть змінити компанії, аби знизити свій екослід та навіщо це робити; розібрали на прикладах, як обрати дійсно більш екологічне пакування або матеріал/послугу; зрозуміли, як не стати жертвою грінвошингу. І найголовніше, як комунікувати екологічні зміни бізнесу назовні та всередині команди.
А щоб присутні не забували про екозвички, команда Made in Ukraine подарувала кожному екоторбинку від @madeinukraine.fest із зображенням простих свідомих порад, які покращать повсякденне житття.

Подивитися запис лекції з Анастасією Мартиненко можна в IGTV на офіційній сторінці Svidomo Made.

Нагадаємо, що сніданки для свідомих українських підприємців проводяться в рамках проєкту Svidomo made. Проєкт Svidomo made, що реалізується Made in Ukraine за підтримки Агентства ООН з питань міграції, має на меті зробити відповідальне виробництво та споживання в Україні трендом.

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку